Nasi księża

Proboszcz

Ks. mgr Marek Adamczyk
Kanonik Honorowy Kapituły Kolegiackiej Gdańskiej
ur. 14.03.1961
święcenia kapłańskie 16.05.1987
ustanowiony 12.07.1998

Wikariusz

Ks. mgr lic. Rafał Grejciun
ustanowiony 1.07.2018

kontakt: rafalgrejciun@wp.pl

Wikariusz

Ks. mgr lic. Piotr Lebkuchen
ustanowiony 1.07.2019

Wikariusz

Ks. mgr Janusz Wesołowski
ustanowiony 1.07.2018

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
87 0.17788100242615