W piątek 23 września br. odbyło się spotkanie z rodzinami, które w lipcu gościły w swoich domach młodzież z Niemiec w ramach ŚDM. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 18.00 Mszą Świętą, w czasie której dziękowaliśmy Bogu za czas Światowych Dni Młodzieży…