Dnia 3 czerwca na Mszy św. o godz.10.30 odbyła się promocja 11 ministrantów i 1 lektora. Nowo ustanowionym ministrantom i lektorom życzę rozwoju duchowego i gorliwości w służbie przy ołtarzu Pana.
Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.
św. Augustyn
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕