Duszpasterze

Proboszcz

Ks. mgr Marek Adamczyk
Kanonik Honorowy Kapituły Kolegiackiej Gdańskiej
Dziekan Dekanatu Gdynia - Orłowo
ur. 14.03.1961
święcenia kapłańskie 16.05.1987
ustanowiony 12.07.1998

Wikariusz

Ks. mgr lic. Marek Jóskowski
ur. 05.10.1960
święcenia kapłańskie 03.02.1985
ustanowiony 1.07.2014

Wikariusz

Ks. mgr Michał Ratajski
ur. 29.09.1972
święcenia kapłańskie 21.06.1997
ustanowiony 1.07.2015

Wikariusz

Ks. mgr lic. Adam Cholcha
ur. 23.12.1977
święcenia kapłańskie 24.06.2006
ustanowiony 1.07.2015

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
77 0.13899302482605