W miniony piątek młodzież z naszej parafii uczestniczyła w Wieczorze Modlitwy Młodych. Był to piękny czas: modlitwy, uwielbienia, ale i zwyczajnych rozmów. Następne spotkanie już za miesiąc w Katedrze Oliwskiej.
20 września 2020
W miniony piątek młodzież z naszej parafii uczestniczyła w Wieczorze Modlitwy Młodych. Był to piękny czas: modlitwy, uwielbienia, ale i zwyczajnych rozmów. Następne spotkanie już za miesiąc w Katedrze Oliwskiej.