W minioną sobotę, 12 września, grupa naszych parafian wraz z ks. Rafałem i kl. Wojciechem pielgrzymowała do Piaśnicy i Grabowca. Modliliśmy się za całą naszą wspólnotę przez wstawiennictwo bl. s Alicji Kotowskiej. Dziękujemy też Bogu za piękną i słoneczną pogodę.