Po wakacjach wróciły Msze święte w kaplicy. Szczególnie, na godz. 10.30, zapraszamy młodzież. Oprawę muzyczną w czasie tej Eucharystii zapewnia nasz parafialny zespół, którego liderką jest Dominika. Dzięki życzliwości i zaangażowaniu p. Doroty (mamy Dominiki) i ks. Proboszcza udało się w wakacje gruntownie wyremontować i wyposażyć salkę, w której odbywają się próby i spotkania. Efekty można zobaczyć na zdjęciach. Serdeczne podziekowanie dla CAŁEGO ZESPOŁU za przepiękne przygotowywanie oprawy Mszy świętej, a wszystkich chętnych zapraszany do dołączenia. :)