Uroczystości odpustowe ku czci św. Jadwigi Królowej zbiegły się w tym roku z Uroczystością Najświętszego Serca Pana Jezusa. Parafialnemu świętu przewodniczył Ks. Prof. Wojciech Cichosz. Eucharystia zgromadziła wiele wspólnot parafialnych, które ubogaciły liturgię swoją obecnością i zaangażowaniem.