22 grudnia 2018

KOLĘDA 2018/2019

Wizyta Duszasterska  Kolęda 2018/2019

 

 piątek                      28.12        ul. Kowieńska, Kłajpedzka, Orańska

 sobota                      29.12        ul. Leśna numery nieparzyste

 niedziela                  30.12        ul. Leśna numery parzyste

 środa                         2.01        ul. Druskiennicka,   Grodnieńska

 czwartek                   3.01        ul. Lidzka,      Miła

 piątek                        4.01        ul. Spokojna,   Gedymina

 sobota                        5.01        ul. Kiejstuta,    Witolda

 niedziela                    6.01        ul. św. Jadwigi, św. Kazimierza, Jagiełły,

                                                        Olgierda na Hovnanianie

 poniedziałek             7.01        ul. Grażyny, Sopocka, Podleśna,

                                                        Osiedle Bernadowo, Trocka, Wielkopolska

 wtorek                       8.01        ul. Olgierdda 1 - 78

 środa                          9.01        ul. Olgierda do końca                       

 czwartek                  10.01        ul. Racławicka, Grenadierów, Głowackiego,

                                                          Kirasjerów,Dragonów,Swoleżerów, Fizylierów

 piątek                       11.01        ul. Strzelców 14 - 24

 sobota                       12.01        ul. Strzelców 26 - 50

 niedziela                   13.01        ul. Strzelców 1 - 11

 poniedziałek             14.01        ul. Buraczana 1, 4, 6, 7, 8

 wtorek                       15.01        ul. Buraczana 9, 11, 13

 środa                         16.01        ul. Buraczana 15,17,21,23

 czwartek                   17.01        ul. Buraczana 27,29,41

 piątek                        18.01        ul. Buraczana 45, 18, 20, 22, 24

 sobota                       19.01        ul. Wzgórze Bernadowo 1 - 178

 niedziela                   20.01        ul. Wzgórze Bernadowo 199 - 303

 poniedziałek             21.01        ul. Buraczana 26, 28,       Korzenna 3, 5

 wtorek                      22.01        ul. Korzenna 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16

 środa                         23.01        ul. Korzenna 12, 14,         Tatarczana 1

 czwartek                  24.01        ul. Tatarczana 2, 3, 8ABCD

 piątek                       25.01        ul. Tatarczana 8EFGH, 10

 sobota                      26.01        ul. Parkowa

 niedziela                  27.01        ul. Żniwna,       Kameralna

 poniedziałek            28.01                uzupełnienia

wtorek                      29.01                uzupełnienia

 

XMA

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
80 0.15717101097107